Spinal Deformite Düzeltme Manevraları Kursu 04 Mart 2023 Şanlıurfa

Davet

Değerli Meslektaşlarım,

7 Ocak 2023 tarihinde Arel Üniversitesi’nde bu yılın ilk toplantısını gerçekleştirdik. Yüksek katılımı olan toplantıların devamı bu yıl içinde devam edecektir.

Seri halinde düzenlenecek olan toplantılar WFNS Spine Committe, MESS, eccElearning ve OOT gibi uluslararası dernek ve kuruluşlar ayrıca ülkemizdeki değişik üniversite ve şehir hastaneleri tarafından desteklenecek olup, ulusal ve uluslararası geniş bir kitleye ulaşmayı hedeflemektedir.

İkinci toplantı 4 Mart 2023 tarihinde Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde gerçekleştirilecektir. Birbirini tamamlayacak nitelikte olan toplantının konusu ‘Erişkin Dejeneratif Deformite’ olarak belirlenmiştir. 

‘Spinal Deformite Düzeltme Manevraları Kursu’ ileri kurs formatındadır. Öğleden önceki oturumlarda teknikler video eşliğinde gösterilecektir. Öğleden sonraki oturumda ise katılımcılar manevraları pratik olarak 3 boyutlu maket üzerinde deneme şansı bulacaktır. Her masada 5 katılımcı olup 2 eğitmen eşliğinde birebir tecrübe paylaşımı yapılacaktır. 

Her kursun sadece 30 katılımcı ile sınırlı olması planlanmıştır.

4 Mart 2023 tarihindeki Şanlıurfa Harran Üniversitesi ev sahipliğinde yapılacak olan toplantıda görüşmek üzere. 

Kurs hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için 

https://spinaldeformitemanevralarikurslari.com/

 

Düzenleme Kurulu adına 

Onur Yaman